VERİNET YAZILIM - Network Marketing, Bayi Yönetim, Eğitim Yönetim, Eticaret

Network Marketing Yazılımı

Network Marketing Yazılımı ( Multi Level Marketing Yazılımı, Çok Katlı Pazarlama Yazılımı )

Pazarlama stratejilerinize uygun olarak düzenlenebilir yapıda, girişimci, müşteri, lider gibi sistem üyelerinin tüm satışlarının takibini aylık kazançlarını, primlerini hesaplayan, hali hazırda kullandığınız muhasebe yazılımlarına entegre edilebilen, tüm sanal pos, paypal, peyu gibi ödeme altyapılarına uyumlu operasyon yazılımıdır.

Network Marketing alt yapısı tüm organizasyonu tarafınızdan belirlenmiş kriterler ve kurallar ile denetim altında tutarak size anlık raporlar hazırlar. Böylelikle sistemin ilerleyişini anlık takip ederek çeşitli strateji değişiklikleri yapabilirsiniz. Örneğin; yeni üye kaydında minimum sipariş tutarı koyulabilir.

Kurulum

Network Marketing alt yapısı her firmanın kendine, ürünlerine, sektörüne göre uyarlanabilir yapıdadır. Sistemin kurulum süresi ortalama olarak 1 ila 3 ay arasında sürebilmektedir.. Piyasada 1 günde kurulum yazan sistemlerden, size özgün yapısı ile ayrılarak tamamen sizin kurallarınıza uygun olarak düzenlenir ve hayata gecirilir.

Süreçler ve Ücretlendirme

İş süreçleri; sizden taleplerin alınması ve hedeflerin belirlenmesi, işlem adımlarının ve zamanın hesaplanması, zaman ile doğru orantılı olarak ödeme tablosunun oluşması, Ön ödemenin alınması ile birlikte yazılımın size uyarlanması, test süreci ve hayata geçirilmesi şeklindedir.Talepleriniz doğrultusunda oluşan sistemin fiyatı teklif usulü ile size bildirilmektedir.

 

Çok Katlı Pazarlama Yazılımı Ve Web Sitesi

Gelişmiş Verinet Network Marketing alt yapısı tüm kazanç yapılarınıza uygun, entegre, modüler, responsive (mobil dahil tüm cihaz tiplerine uygun), e-ticaret alt yapısı ve içerik yönetim sistemi  

Şirketinize Özel Kazanç Planı

Unilevel Sistem, Binary Sistem, Matrix Sistem ve sizin hazırlayacağınız özel kazanç sistemlerini hızlı bir şekilde hazırlar test eder ve kullanıma açarız.

Kariyer Tanımlama

Sisteminizde alt kariyerler, üst kariyerler ve bu kariyerlere ait kazanç yüzdeleri gibi değerleri yönetim panelinden tanımlayabilirsiniz. Altın, gümüş, bronz, platin, starter, manager vb...

Gelişmiş E-Ticaret Altyapısı

Kategorizasyon, sınırsız ürün ekleme, varyasyon ve opsiyon girişleri, kargo hesabı, kredi kartı entegrasyonları, ön muhsebe ve gelişmiş rapor araçları ile işiniz daha kolay.

Prim Kazanç Raporları

Aylık ya da haftalık ayarlanabilir kazanç altyapısı ile, distribütörlerinizin kazançlarını anlık olarak takip edebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Geliştrmeye açık esnek altyapı

Distribütör Ağacı

Sisteme kayıtlı olan temsilcilerinizin işlerini ve kendi alt kollarını rahatlıkla takip edebilecekleri ve organizsazyonlarını oluşturabilecekleri gelişmiş ağaç modülü.

Entegrasyon

Servis tabanlı mimarisi ile hali hazırda kullandığını ERP, CRM gibi sistemlere entegre olabilir ve işinizi hızlandırabilirsiniz.N11, Hepsi Burada gbi pazaryerleri ile entegrasyon imkanı

Stok Takibi

Ürünlerinizin stok takibini sistem üzerinden yapabilir ve azalan stoklarınız ile ilgili rapor alabilir, tükenen ürünlerinizin satışının otomatik durmasını sağlayabilirsiniz.

Toplu E-Posta ve SMS

Distribütör Ağacında bulunan girişimcilerinize toplu olarak sms ve e-posta gönderimi yapabilirsiniz. Üyelerinize kampanya ve duyurularınızı kolaylıkla ulaştırın.

Sistem İçi Mesajlaşma

Bayilerinize sistem içerisinden mesaj gönderebilir ve bu mesajlara yine sistem üzerinden cevap yazabilirsiniz. Bayileriniz sistem içerisinden mesajlaşabilirler.

Kredi Kartı İle Ödeme Altyapısı

Payu, iyzico gibi ortak ödeme sistemleri ya da direk bankalar ile entegre olarak anlaşmanıza göre takitli ya da tek çekim ödeme alabilirsiniz.

Kampanya Modülü

Sisteme kayıtlı ürünleriniz ile çeşitli kombinasyonlar oluşturarak satışlarınızı arttırabilir ve stoklarınızı eritebilirsiniz. Çapraz satışlar planlayabilirsiniz.

Mağazadan/Fabrikadan Teslimat

Mağzadan, fabrikadan teslimat seçeneği ile distribütörleriniz siparişlerini direk olarak sizden teslim alarak kargo ücretini ödemeden alışveriş yapabilirler.

Mağaza İçi Ödeme

Serbest girişimcileriniz sistemden kazandıları kazançlarını yine sistem üzerinden kullanarak stopaj kesintisi olmadan alışveriş yapabilirler. Firma ve distribütörler için kazançlı bir sistem oluşacaktır.

 

Bizimle İletişime Geçin

Hemen arayın 0232 290 83 95 ya da İLETİŞİM