VERİNET YAZILIM - Network Marketing, Bayi Yönetim, Eğitim Yönetim, Eticaret

Binary Kazanç Sistemi

 
Binary network sistemi kayıtlı kişilerin gelir ve harcamalarını takip edebilmek için kurulmuş bir yazılımdır. Bu sistem ile network marketing yapan firmaların manuel olarak yaptıkları her işlem ve kayıt yazılımsal olarak sistem üzerinden yapılır. Yazılım kullanılması işlerin doğru, hızlı ve kolay olmasını sağlar.
 
Binary network marketing planı bir kişinin altına iki kişinin kaydedilmesi anlamına gelir. Binary sistemi sağ ve sol olmak üzere 2 ayaklı bir oluşumdur. Sisteme kayıt olan kişi altına üye eklerken iki ayaktan birine üye kaydeder. Kazanç sistemine göre, 2 ayakta da hacim oluşturulması temel mantıktır. Prim dağılımı bu şekilde başarılı olur ve yüksek kazanç elde edilebilir. Eğer ayaklar arası dengesizlik söz konusu ise zayıf ayak ve güçlü ayak olarak sınıflandırma yapılır. Kazanç sistemine bağlı olarak zayıf olan tarafa üye kaydederek ve o taraftaki kişilerin aktif olmasını sağlayarak güçlendirmek gerekebilir. 
 
Binary sistemi çok hızlı büyüyen ve satış yapılan bir sistemdir. Binary network sistemine kayıt olan kişi sayısı arttıkça ve ağaç dağılımı derinleştikçe prim oranı yükselir ve daha uzun süre ödeme alınır. Binary network sisteminde, kazanç seviyeye göre değil iş hacmine göre değişir.
 
Binary sisteminde istikrarı arttırmak ve ekibi aktif hale getirmek için kullanılan üç tip bonus vardır. 
 
1) Sponsor bonusu
2) Eşleşme bonusu
3) Satış denge bonusu
 
Sponsor Bonusu: Her bir yeni kullanıcının, alt ağlara doğrudan kaydedilmesi sonucu kazanılan bonustur. Sponsor primi, şirket tarafından önceden belirlenen miktarın yüzdesine göre hesaplanır.
 
Eşleşme Bonusu: Binary sisteminin her iki bacağında da kişi sayısı dengesi oluştuğu zaman kazanılan bonustur. Kazanç sistemine uygun şekilde eşleşme olduğu zaman bu bonus kullanılır. Kazanılan tutar şirket politikasına göre belirlenir ve değişir.
 
Satış Denge Bonusu: Binary sisteminin her iki bacağında da satış dengesi oluştuğu zaman kazanılan bonustur. Alt ağlardaki kişilerin satış hacmine göre kazanılır. Kazanılan tutar şirket politikasına göre belirlenir ve değişir.
 
Binary Network sistemini bir çok plan ile işletmek mümkündür. Kazanç sistemlerine göre prim sistemleri değişmektedir. Kendi kazanç planınızı uygulayarak kişiselleştirme yapabilirsiniz.
 
Örneğin 1/3 planı; 
Diyelim toplam 600 kişilik ekibiniz var. Zayıf bacakta 200, güçlü bacakta 400 olduğu zaman günlük, haftalık ya da aylık belirlenen prim ödemelerinizi alırsınız.
 
Örneğin 1:1 ya da 50:50 Planı;
Bu planda her iki ayakta da eşit oranda dağılım olduğu zaman prim ödemesi yapılır.
 
Binary Sisteminin Avantajları Nelerdir?
 
1- Yeni üye eklenmesi, binary sistemindeki herkes için avantajlıdır. Bu nedenle var olan üyeleri, yeni kişi eklemeye teşvik ve motive eder. Bu da ağın çok hızlı büyümesini sağlar.
 
2- Binary Network sistemi sınırsız olarak büyüyüp derinleşebilir. Bu da kazancın bir sınırının olmamasını sağlar. Ayrıca yüksek seviyedeki her bir üye sizin de satışlardan kazanç elde etmenizi garantilemektedir.
 
3- Her üyenin sadece 2 yeni üye kaydı hakkı olduğu için potansiyel olarak hızlı büyümeyi sağlayacak kişiler ile yola devam edilmektedir. Pasif kişilere yer verilmemektedir.
 
4- Ne kadar çok satış yapılır ise o kadar çok kazanç sağlanır. Bu da satışı arttırmak için üyeleri teşvik etmektedir. Satış hacmi hızla artmaktadır.
 
5- Binary sistemi kendini tekrar eden bir sistemdir. Bu sistemi kullanan network firmaları çok merkezli satış ağına sahip olmuş olur.
 
 

 

Bizimle İletişime Geçin

Hemen arayın 0232 290 83 95 ya da İLETİŞİM