VERİNET YAZILIM - Network Marketing, Bayi Yönetim, Eğitim Yönetim, Eticaret

E-Tİcaret Modülleri

E-TİCARET İLE
İŞ HACMİNİZİ ARTIRIN

E-Ticaret Ortağınız Olalım

E-Ticaret ile ürünlerinizi veya hizmetlerinizi web platformu üzerinden 24 saat satabilirsiniz. Doğru stratejiler ile de hedef kitleye direkt ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Sistem Modülleri

Anasayfa

Tüm ziyaretçilerin görebildikleri sisteminizi yeni ziyaretçilerinize tanıtabilmek için materyallerin bulunduğu sayfadır. Sayfa düzeni tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda düzenlenerek işinize uygun bir tasarıma dönüştürülebilmektedir.

İçerik Sayfaları

İçerik sayfaları kısaca tüm içerikleri ekleyip güncelleyebildiğiniz dinamik bir moduldür. İstediğiniz içerik sayfaları bizim tarafımızdan sisteme tanımlanarak sizin yönetiminize açılmaktadır. Aşağıda görüntüsü bulunan araç ile içerik sayfalarınızı istediğiniz bir biçimde şekillendirerek anlık güncellemeler yapabilirsiniz. Ayrıca MS Word programında hazırladığınız içerikleri de ekleyip düzenleyebilirsiniz.

Haber & Kampanya & Duyuru Bildirim Modülü

Haber&Duyuru&Kampanya Bildirim modülü ile duyurmak istediğiniz çeşitli içerikleri anlık olarak yayınlaya bilir ya da ileri tarihli olarak sisteme tanımlayabilirsiniz. Tamamı dinamik olan bu modül ile haberlerinizi anında yönetim panelinden yayınlayabilirsiniz.

Anasayfa Hareketli Reklam (BANNER) Alanı

Anasayfanın üst kısmında yer alan sınırsız sayıda görsellerin eklenebildiği hareketli reklam alanı kısmıdır. Bu kısım yönetim panelinden belirli ebatlarda hazırlanmış görsel çalışmaların eklenmesi ile doldurularak anlık olarak güncellenebilmektedir.

Misafir Kullanıcı Ürün Kataloğu

Ürünlerinizin belirli özelliklerinin yayınlanması ile sisteminizi ilk defa ziyaret eden kullanıcılara ürün/hizmetleriniz hakkında sınırlı bilgi vermenizi sağlayan sayfadır. Bu sayfa da sınırlanacak bilgiler sistem kurulumu esnasında tarafımıza bildirilmek kaydı ile sistem tarafından otomatik olarak üretilmektedir. Böylelikle ürünlerinizi sisteme tekrar tanımlamanız gerekmemektedir.

PopUp Penceresi

Popup penceresi belirli ebatlarda hazırlanmış çalışmaların yönetim panelinden anlık olarak yüklenmesi ile aktif hale gelir ve belirlenen bir sayfada otomatik olarak ekrana yansır. Böylelikle yeni oluşturduğunuz kampanya duyuru gibi içerikleri hızlı bir biçimde kullanıcılarınıza duyurabilirsiniz.

İletişim

İletişim bilgilerinizin yer aldığı bu sayfada, kullanıcılar ‘Google Map’ haritanızı görüntüleyebilir ya da size direkt e-posta yolu ile ulaşabilmektedirler.

E-Ticaret Yönetici Modülleri

Kategori Yönetimi

Kategori yönetimi sayfası ile sisteme sınırsız derinlikte kategoriler eklenebilmektedir.

Ürün Yönetimi

Ürünlerin ekleme, silme, güncelleme işlemlerinin yapılabildiği yönetim sayfasıdır. Bu sayfada ürünlerin isim, açıklama, marka, ağırlık, hacim, müşteri fiyatı, dahil olduğu kategori gibi birçok özelliği tanımlanmaktadır. Çoklu kategori özellği ile aynı ürün tekrar girilmeye gerek kalmadan farklı sayfalarda yayınlanabilmektedir. Sınırsız sayıda ürün fotoğrafı eklenebilmektedir.

Sipariş Yönetimi

Sipariş yönetimi sayfasında siparişler durumlarına göre “Havale Bekleyenler”,”Faturalandırma”,”Sevkiyat Bekleyenler”,”Sonlanmış Siparişler” olarak gruplandırılmıştır. Böylelikle sipariş takibi kolaylaşmakla birlikte farklı departmanların sadece kendileri ile ilgili kısımları görebilmeleri de sağlanmıştır. Örneğin sevkiyat kısmı sadece sevkiyat bekleyen siparişleri görebilir.

Mail Order

Anlaşmalı bankaların sanal posları ile kredi kartı ve debit kartlardan istenilen tutarı çekmeyi sağlayan modüldür.

Haber Yönetimi

Anasayfada yayınlanan haber kısmının yönetildiği sayfadır. Bu sayfa ile sınırsız sayıda haber&duyuru tanımlayabilir ve istediğiniz tarihte yayına girmesini ve yayından kalkmasını ayarlayabilirsiniz.

Foto Galeri

Kategoriler halinde sınırsız sayıda fotoğraf eklenebilmektedir.

Kargo Ayarları

Anlaşmalı kargo tutarlarınızı sisteme tanımladığınız sayfadır. Bu sayfa da her bir ağırlık/desi aralığına göre farklı kargo firmalarına göre farklı tutarlar atanabilmektedir. Ve ücretsiz kargo tutarı belirlenebilmektedir.

Kampanya Yönetimi

Çeşitli birçok kampanyanın tanımlanabildiği sayfadır.

Örneğin;

  • X ürününü alana Y ürünü indirimli/bedava
  • X tutarında alışveriş yapana Y ürünü indirimli/bedava
  • X,Y,Z,T ürünlerinden herhangi birini, ikisini, üçünü alana M ürünü bedava/indirimli

gibi daha birçok kampanyanın tanımlanabildiği sayfa.

Raporlar

E-Ticaret sisteminize, ürünlerinize ve pazarlama stratejinize uygun olarak hazırlanan raporlar kısmıdır.

 

Bizimle İletişime Geçin

Hemen arayın 0232 290 83 95 ya da İLETİŞİM