VERİNET YAZILIM - Network Marketing, Bayi Yönetim, Eğitim Yönetim, Eticaret

Ön Muhasebe ve Ödeme

Eğitim yönetim sisteminde online eğitim takip modülleri dışında, ödeme ve ön muhasebe modülleri de bulunmaktadır. Online ödeme alma ve aidat ödemeleri sistem üzerinden yapılabilmektedir. 

Cari kartı açma, Ödeme alma, Borç bilgisi girme, Fatura kesme gibi ön muhasebe işlemlerini sistem üzerinden yapıp, takip edebilirsiniz.

 

Cari kartı açma; Her bir öğrenci için kişisel bilgilerin olduğu bir kart açılır. Bu kart üzerinden kayıt tarihi, borç ve ödenmiş aidat bedeli takip edilebilir.

 

Online ödeme alma; Açılan eğitimlere başvuran kişilere ödeme seçeneği sunmak, eğitim kurumları için büyük avantaj sağlamaktadır. Banka havalesi, elden ödeyip dekont yükleme ya da online kredi kartı ile ödeme seçenekleri sunarak katılımcılar teşvik edilebilir ve ödeme takibi kolaylaştırılabilir. Katılımcının kayıt sürecini de hızlandıran bu sistem de aktif olarak kullanılan ve tercih edilen bir eklentidir.

 

Aidat ödemeleri takibi; Tek seferlik kurslar dışında, kurlar halinde verilen eğitimler için çok kullanışlı bir başka modüldür. Yıllık kayıt yapılan ve düzenli, belirli aralıklar ile ödeme alınan eğitim sistemlerinde ödeme takibini kolaylaştıran ve raporlayan bir sistemdir. Geciken ödemeler, eksik ödemeler, ücretin tamamını önden ödeyenler gibi bilgilere ulaşılabilecek eklentidir.

 
Özel okullar, yıllık kayıt alan kurslar, kreşler gibi bir çok eğitim öğretim kurumunun işini kolaylaştıran ve takibi hızlandıran bu modül de eğitim yönetim yazılımı içinde yer alır.
 
 
Fatura Kesme; Ödemesini tamamlamış cari için tanımlanmış şablon ile kolayca fatura kesilebilir, sisteme işlenebilir.
 
 
Borç Bilgisi Girme; Açılmış cari kartlara ödenmiş ve ödenmemiş ücret bilgileri işlenir ve raporlanabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Hemen arayın 0232 290 83 95 ya da İLETİŞİM