VERİNET YAZILIM - Network Marketing, Bayi Yönetim, Eğitim Yönetim, Eticaret

E-Ticaret Çözümleri

Hazır paket kurulumlarının yanında Verinet olarak firmanıza özel, kampanya-promosyon modülleri, özel tasarımlar, entegrasyon hizmetleri, ödeme alt yapısı gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.
 
 
Kampanya-Promosyon modulü: Ürüne ya da kişiye özel tanımlanabilen ve satışları arttıran bir uygulamadır. Örneğin 100 tl üzeri kargo ücretsiz, ya da A ürününden alana B ürünü %50 indirimli gibi özel tanımlamalar yapabileceğiniz bir modüldür. Ürünlerde şartlı indirim yapabilir, üyeleri sınıflandırıp bayilere göre fiyat bilgisi girebilirsiniz. Özel yazılım alt yapısı ile planlanan her türlü promosyon, indirim ve hediye aktivasyonu düzenleyebilirsiniz.
 
 
Özel tasarımlar: Bir çok firma kolay, hızlı ve ucuz olması bakımından hazır tasarımlar kullanır. İşlev anlamında yeterli olsa da bazı firmalar özgün ve farklı olmak ister. Bu şekilde talepleri karşılamak adına istediğiniz bir model oluşturulup sayfanız tasarlanabilir.
 
 
Ödeme Alt Yapısı: Özel yazılım çözümleri ile, istenen banka ile çalışıp ödeme alt yapısı düzenlenebilir, sanal pos entegrasyonu yapılabilir. Taksit seçenekleri, vade farkları gibi bir çok özellik eklenebilir, düzenlenebilir.
 
 
Kargo Hareketleri: Firmanın çalıştığı kargo firması ile e-ticaret yazılımı entegre edilebilir. Böylece ek kargo bilgisi girme ve takibi yapma gibi zaman alan işler hızlıca hallolmuş olur. Kullanıcıyı da satıcıyı da memnun eden ve kargodan doğacak zararı minumuma indiren bir modüldür. Aynı zamanda kargo bedeli interaktif olarak değiştirilebilir, alt alım limiti gibi özellikler eklenebilir.
 

Bizimle İletişime Geçin

Hemen arayın 0232 290 83 95 ya da İLETİŞİM