VERİNET YAZILIM - Network Marketing, Bayi Yönetim, Eğitim Yönetim, Eticaret

Eğitim Modülleri ve işlevleri

 

Talepler doğrultusunda yazılmış modüller ile, sistem üzerinden her bilgiye kolayca erişebilir, yeni veri girişi yapabilirsiniz.

 

Online eğitim talebi alma; Sürekli eğitim merkezleri ya da kurum içi eğitim veren firmaların aktif kullandığı bir özelliktir. Eğitim almak isteyen öğrenciler ya da çalışanlar ne tarz bir eğitime ihtiyaç olduğunu bildirerek talepte bulunabilirler. Mesela bir üniversitede hiç açılmamış bir eğitim için bir grup birleşip eğitim talep edebilir. Talep doğrultusunda eğitim veren kurum değerlendirmeler yaparak talep edilen eğtimleri tespit ederek yeni bir eğitim planı başlatabilirler. Bir nevi arz talep meselesini online sisteme döken bu özellik ile çeşitli eğitimlerin açılması sağlanır. Aynı şekilde kurum içi eğitime önem veren ve çok çalışanlı iş yerlerinde de çalışanlar birleşip fikir beyan ederek eğitim talebinde bulunabilirler. Bu durumda eğitim koordinatörleri talepler doğrultusunda planlama yapabilir. Hem çalışanlar için gerekli ve faydalı eğitimler planlanmış olur böylelikle planlama bölümünün iş yükü azalmış olur.

 

Online eğitim düzenleme; Eğitim verecek olan kurumlar eğitim planını online olarak sunup bir çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirler. Sisteme eğitim ile alakalı her bir detay girilir ve istenirse dijital pazarlama ile reklam çıkılarak bir çok kişinin haberdar olması sağlanabilir. Kurum içi eğitim veren işletmeler ise, eğitimin tarih ve yer bilgisini sistem üzerinden çalışanlara duyurarak katılımcı sayısını arttırabilir ve unutulmasını engelleyebilir.

Başvuruların online yapılmış olması, sınıf mevcutunu belirlemede, ödeme takip etmede, eğitim katılımlarını raporlamada çok kolaylık sağlayan bir işlemdir. Her iki taraf için de kazançlı ve pratik olması dolayısıyla çok kullanılan bir eklentidir.

 

Sınav takvimi girişi; Yapılan eğitimlerin sonucu olarak eğer bir sınav yapılacak ise, bu takvim sisteme yüklenir ve herkesin görmesi sağlanır. Böylece sınavların tarih ve yer bilgisine tüm katılımcılar online olarak herhangi bir yerden ulaşabilir. Oluşması muhtemel karışıklıkların önüne geçilmiş olur.

 

Sınav sonuçları girişi; Eğitimcinin, öğrencileri değerlendirdiği ve sisteme girdiği modüldür. Eğitim sonucu hakkında bilgisini ve fikrini aktardığı ekranda, eğitime katılan kişiler bilgilere online olarak herhangi bir yerden ulaşabilirler.

 

Ders programı girişi; Açılması planlanmış olan eğitimin programı sisteme online olarak yüklenir. Böylece katılımcılar ders programına kolayca ulaşabilir, aksama olmadan eğitimlere katılabilirler.

 

Sertifika basma; Eğitime katılan kişilere eğer sertifika verilecek ise sistem üzerinden kolaylıkla yapılabilir. Sertifikanın şablonu sisteme yüklenir ve eğitimden başarılı olmuş kişiler için yüklenmiş şablon ile hızlıca çıktı alınabilir.

 

 

Bizimle İletişime Geçin

Hemen arayın 0232 290 83 95 ya da İLETİŞİM