Kurumsal Yazılım Çözümleri

Müşteri Giriş - Kayıt Paneli
Responsive Tasarım

Responsive Web Tasarımı

Siteniz Tüm Cihazlarda Daha İyi GÖRÜNTÜLENSİN!

Responsive Web Tasarım yaklaşımı, sitenizin çoğu cihazlarda (cep telefonundan masaüstü bilgisayarlarına) optimal görüş deneyimi (kolay okunabilirlik, minimum düzeyde kayan ve yeniden boyutlandırılan gezinme menüleri) sağlamasına yardımcı olur.

 

Konsept1

Siteniz için 1 adet logo tasarımı ve anasayfa JavaScript banner tasarımı ile birlikte tüm sayfalarda kullanılmak üzere, konseptinize özel arayüz tasarımı yapılır. Size özel yapılan tasarımlar html, css ve javascript, Jquery kodlamasıyla beraber e-ticaret paketinize entegre edilir.

¨1399

Konsept2

3 adet alternatif logo tasarımı yapılır. Bununla birlikte,giriş için JavaScript banner, arayüz tasarımıyla uyumlu buton teması, vitrin şablonu, ürün detay şablonu ve banner (müşteri hizmetleri, anlaşmalı bankalar, kargo, vb.) tasarımları yapılır. Size özel yapılan tasarımlar html, css ve javascript, Jquery kodlamasıyla beraber e-ticaret paketinize entegre edilir.

¨2099

Konsept3

3 adet alternatif logo tasarımı yapılır. Giriş sayfası tasarımı yapılır. Giriş sayfası içerisinde, yapılacak tasarıma göre; giriş için JavaScript banner, tablı vitrin,buton teması,ürün detay şablonu, ürün veya kategorilere özel banner yönlendirmeleri yapılır. Bu hizmetlerin dışında talep edeceğiniz tüm detaylar (örn. dinamik sayfa tasarımları, kategorisel tasarımlar, vb.) tasarım paketi fiyatına eklenir. Size özel yapılan tasarımlar html, css ve javascript, Jquery kodlamasıyla beraber e-ticaret paketinize entegre edilir.

¨2899'dan başlayan fiyatlarla

Hizmetlerimiz
Network Marketing Sistemleri
Eğitim Yönetim Yazılımı
E-Ticaret
Bayi Yönetim Sistemi
Ürünlerimiz
Network Marketing Yönetimi
Sipariş Yönetim Sistemi
E-Ticaret Yönetimi
Eğitim Yönetimi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Google+
sql server
sql server
csharp

Copyright © 2014 VeriNet Yazılım | Private Policy

Mansuroğlu Mh. 289 Sk. No:2 Da:503 Körfez İş Merkezi Bayraklı / İZMİR
Tel : (232) 290 83 95     Fax : (232) 348 11 01

Skip Navigation Links