Kurumsal Yazılım Çözümleri

Müşteri Giriş - Kayıt Paneli
Network Marketing Yönetimi

Network Marketing Yazılımı ( Multi Level Marketing Yazılımı )

Pazarlama stratejilerinize uygun olarak düzenlenebilir yapıda, girişimci, müşteri, lider gibi sistem üyelerinin tüm satışlarının takibini aylık kazançlarını, primlerini hesaplayan, hali hazırda kullandığınız muhasebe yazılımlarına entegre edilebilen, tüm sanal pos, paypal, peyu gibi ödeme altyapılarına uyumlu operasyon yazılımıdır.

Network Marketing alt yapısı tüm organizasyonu tarafınızdan belirlernmiş kriterler ve kurallar ile denetim altında tutarak size anlık raporlar hazırlar. Böylelikle sistemin ilerleyişini anlık takip ederek çeşitli strateji değişiklikleri yapabilirsiniz. Örneğin; yeni üye kaydında minimum sipariş tutarı koyulabilir.

Kurulum

Network Marketing alt yapısı her firmanın kendine, ürünlerine, sektörüne göre uyarlanabilir yapıdadır. Sistemin kurulum süresi ortalama olarak 1 ila 3 ay arasında sürebilmektedir.. Piyasada 1 günde kurulum yazan sistemlerden size özgün yapısı ile ayrılarak tamamen sizin kurallarınıza uygun olarak düzenlenir ve hayata gecirilir.

Süreçler ve Ücretlendirme

İş süreçleri; sizden taleplerin alınması ve hedeflerin belirlenmesi, işlem adımlarının ve zamanın hesaplanması, zaman ile doğru orantılı olarak ödeme tablosunun oluşması, Ön ödemenin alınması ile birlikte yazılımın size uyarlanması, test süreci ve hayata geçirilmesi şeklindedir.Talepleriniz doğrultusunda oluşan sistemin fiyatı teklif usulü ile size bildirilmektedir.

Hizmetlerimiz
Network Marketing Sistemleri
Eğitim Yönetim Yazılımı
E-Ticaret
Bayi Yönetim Sistemi
Ürünlerimiz
Network Marketing Yönetimi
Sipariş Yönetim Sistemi
E-Ticaret Yönetimi
Eğitim Yönetimi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Google+
sql server
sql server
csharp

Copyright © 2014 VeriNet Yazılım | Private Policy

Mansuroğlu Mh. 289 Sk. No:2 Da:503 Körfez İş Merkezi Bayraklı / İZMİR
Tel : (232) 290 83 95     Fax : (232) 348 11 01

Skip Navigation Links