Kurumsal Yazılım Çözümleri

Müşteri Giriş - Kayıt Paneli
E-Ticaret Yönetimi

Özel E-Ticaret Çözümleri

Gelişmiş e-ticaret alt yapısı ile ürünleriniz internet üzerinde sergilenir ve çeşitli ödeme seçenekleri ile satış gerçekleşir. Sistemin banka ödeme yapıları - sanal pos, paypal, payu gibi ödeme almanızı sağlayan çeşitli teknolojiler ile uyumlu olması, kullanıcılarınıza çok sayıda ödeme alternatifi sunmanıza olanak verir. Kullanıcılar ödemelerini vadeli, vadesiz, kart puanları yada kendi kartlarına uygulanan özel ödeme seçenekleri ile sizin hiçbir extra anlaşma yapmanıza gerek kalmadan kolaylık ile yapabileceklerdir. Sistem ile çeşitli kampanyalar düzenleyebilir ve firmanıza özgü kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Kurulum

Sistemin kurulum süresi ortalama olarak 30 iş günü civarındadır. Piyasada 1 günde kurulum yazan sistemlerden size özgün yapısı ile ayrılarak tamamen sizin istediğiniz şekilde düzenlenir ve hayata gecirilir. 1 günde kurulumu geçekleştirilen sistemlerin birbirlerinden farklılaşması beklenemez, belirli kurallar size dayatılarak ekstra bir kampanya yada benzeri bir yapı istemeniz durumunda ya yapılmamakta ya da faiş fiyatlar istenmektedir. Bizim e-ticaret anlayışımız, paket programlardan tamamen sıyrılmış özgün bir çerçevede kullanıcılarımıza ürünlerimizi sunmaktan geçer.

Süreçler ve Ücretlendirme

İş süreçleri; sizden taleplerin alınması ve hedeflerin belirlenmesi, işlem adımlarının ve zamanın hesaplanması, zaman ile doğru orantılı olarak ödeme tablosunun oluşması, ön ödemenin alınması ile birlikte yazılımın size uyarlanması, test süreci ve hayata geçrilmesi şeklindedir.Talepleriniz doğrultusunda oluşan sistemin fiyatı teklif usulü ile size bildirilmektedir.

Hizmetlerimiz
Network Marketing Sistemleri
Eğitim Yönetim Yazılımı
E-Ticaret
Bayi Yönetim Sistemi
Ürünlerimiz
Network Marketing Yönetimi
Sipariş Yönetim Sistemi
E-Ticaret Yönetimi
Eğitim Yönetimi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Google+
sql server
sql server
csharp

Copyright © 2014 VeriNet Yazılım | Private Policy

Mansuroğlu Mh. 289 Sk. No:2 Da:503 Körfez İş Merkezi Bayraklı / İZMİR
Tel : (232) 290 83 95     Fax : (232) 348 11 01

Skip Navigation Links